سبد خرید

۲۱ روز شکرگزاری یک عمر خوشبختی

 

سلام دوست عزیزم .
از اینکه به دنبال تغییر و رشد‌ پیشرفت در زندگی ات هستی صمیمانه تبریک میگویم.
تمایل به تغییر و رشد و شکوفایی، یک تمایل کاملا طبیعی و مقدس است که از هویت الهیمان سرچشمه می گیرد .
بسیاری برای تغییر زندگیشان به دنبال تغییر شرایط بیرونی هستند، حال آنکه قوانین جهان به این صورت عمل نمی کند و هر تغییری در زندگی تو از درون تو آغاز می شود.
چند سال پیش ، زمانی که به قوانین جهان هستی پی بردن ‌و متوجه شدم بین اتفاقاتی که در زندگی ام رخ می دهدو هر شرایطی که دارم و سلامتی و وضعیت مالی و تمام جنبه های زندگی ام ، با افکار و باورهاو احساساتم رابطه دقیقی وجود دارد، به دنبال راهکاری عملی بودم تا آنچه می دانستم را به کار گیرم، تا نتایج آن را در زندگی ام مورد آزمایش قرار دهم .


یک روز آیاتی از قرآن شنیدم که خداوند به وضوح در مورد سپاسگزاری و عدم سپاسگزاری و نتایج متفاوت آنها سخن می‌گفت و شروع کردم به خواندن آیات مربوط به سپاسگزاری در قران و به این ترتیب به سمت سپاسگزاری و ‌ درک مفهوم آن هدایت شدم. در مورد موضوع سپاسگزاری و نتایج آن در زندگی بسیاری تحقیق کردم و هر چه بیشتر پیش می رفتم،بیشتر به دلیل تفاوت زندگی انسانهای سپاسگزار و ناسپاس پی می بردم. جالب اینکه من قبلا خودم را انسان سپاسگزاری می دانستم اما بعد از تحقیق و یافتن رابطه سپاسگزاری با افکار و احساس و ارتعاشات، و واکنش جهان هستی به این ارتعاشات ، تازه به مفهوم بیشتری از سپاسگزاری پی بردم و از زمانی که آن را در عمل به کار بستم از همان روز اول نتایج آن را در زندگی ام دیدم و ‌ آرام آرام تغییرات بسیار بزرگتری در زندگی ام پدید آمد
“دوره ۲۱روزهٔ شکرگزاری” اولین فصل «دوره بزرگراه خوشبختی»می باشد که نتیجهٔ تحقیقات تئوری و ‌ عملی من در این زمینه بوده و به صورت بسیار عالی موضوع شکر گزاری را توضیح داده و با تمرینات عملی که در اختیارتان قرار می دهد، زندگیتان را به کلی دگرگون می کند .
دوره شکرگزاری باورهای توحیدی را در وجودت نهادینه می کند و هماهنگی با منبعِ خلقت و همچنین ورود نعمتهای بیشمار در زندگی ات را به تو هدیه می دهد و آرامش و احساس خوبی را به تو ارزانی می کند که تا حال آن را تجربه نکرده ای و این که بدون اضطراب و نگرانی و تنها با تکیه بر خداوند و ‌ قوانین عادلانه اش، بدون وابستگی به شرایط محیطی تمام ابعاد زندگی ات را رشد دهی و از فضای ناسپاسی وارد فضای سپاسگزاری شوی، فضایی که مناظرِ زندگی در آن بسیار متفاوت از آن چیزی است که قبلا دیده ای.
در دوره سپاسگزاری متوجه می شوی هر جا در زندگی ات احساس ناخوبی داشته ای نتیجه کانون توجهت بر روی نداشته ها ‌و عدم دیدن نعمتهای بیشمارِ موجود در زندگی ات بوده است و به این ترتیب با ندیدن نعمتها و ناسپاسی، ارتعاش نداشته هایت را به جهان ارسال کرده ای و جهان طبق قانون الهی، همان ها را به میزان بیشتری وارد زندگی ات ساخته است.
توانایی تغییر کانون توجه از نداشته ها ( ناسپاسی) به سمت داشته ها ( سپاسگزاری) به انسان داده شده است و زمانی که این کار را انجام دادی و دیدن نعمتهای بی شمار در هر لحظه از زندگی، به سبک زندگی ات تبدیل شد نعمتهای بی شماری که همیشه در جهان وجود دارند یکی پس از دیگری وارد زندگی ات می شوند .
برای دیدن تغییرات زندگی تعدادی از دوستانی که در این دوره شرکت کرده اند می توانی به کامنتهای این بخش مراجعه کنی.
با امید بهترین ها برای شما دوست عزیز.

نظرات کاربران :

 1. سه شنبه, 22 دسامبر 2020 18:56

  با سلام و احترام و تشكر بابت دوره ٢١ روزه شكرگزاري
  بنده در اين دوره بي نظير شركت كردم و اعتراف ميكنم توي عمرم دوره اي به اين زيبايي نديده بودم، زندگي رو ياد گرفتم و سرنوشت زندگيم رو بعد از اين دوره به دست خودم گرفتم و خداروشاكرم بابت مطالب بي نظير اين دوره ، كه از نظر مالي هم بنده بعد از ٢ سال تونستم ٧٥ ميليون بدهيم رو دريافت كنم اونم به شكل معجزه وار، پولي كه از دست داده بودم، ولي بعد از تمرينات اين دوره بي نظير به لطف خدا پولم به خودم برگشت، و بعد از دوره شكرگزاري ديگه هيچ ترسي تو زندگيم نيست و در آرامش كامل زندگي شاد و سلامتي رو ميگذرونم🌹♥️♥️
 2. جمعه, 25 دسامبر 2020 10:45
  به نام خداوند بخشنده و مهربان ♥️
  سلام عرض میکنم خدمت استاد و دوستان عزیزم،دوره های استاد ایرانزاد نتایج خیلییییییی عالییی رو در من داشت دروه های سمینار یک و سمینار دو و دوره ۲۱ روزه شکر گزاری؛من از وقتی که در دوره ۲۱ روزه شکرگزاری شرکت کرده ام یه آرامش عجیبی برام اومده یه شادی وصف ناپذیر برام اومده یعنی علاوه بر اینا وقتی به محیطم نگاه میکنم انگار بار اولمه که میبینم و درختان و تمام مناظر اطرافم انگار دارن با من حرف میزنن انقدر زنده هستن.
  دوره۲۱ روزه شکر گزاری نتایج بسیار عالی رو داره که خودم به وضوح دیدم در هر زمینه ای اعم از آرامش،شادی،شور و شعف برای زندگی،احساس امیدواری و احساس ثروت و از همه مهم تر احساس حضور خدا در هر بخش از زندگیم یعنی در ذهنم بود من که خدا را دارم یعنی همه چیز را دارم یه احساس عجیبی بود که کلمات قادر به توصیفش نیستند من قبل این ثروتمند بودم ولی همیشه خود را فقیر احساس میکردم احساس میکردم باید فقط بدوم تا به همه چیز برسم فارغ از آنکه خداوند هوای منو دارد خدایی که منو از هیچ ساخت خدایی که عاشق بنده هاش هست وهر آنچه خوبی هست از خداست.   دوستان من قبل دوره شکر گزاری اصلا به خداوند تکیه نداشتم ولی الان دارم و میدانم منو به بهترین ها هدایت میکند.دوستان بعد شرکت در این دوره شغلم افزایش پیدا کرده موقعیت های بسیار عالییییی وارد زندگیم شده درآمدم افزایش پیدا کرده روابطم با خانوادم عالی شده،نسبت سلامتیم بیشتر شده یعنی وارد یه بهشت شدم در زندگی😍😍😍😍
  دوستان طوری شده قبلا شب ها میرفتم زود بخوایم که این زندگی رو نبینم اما در حین دوره من از ذوق و شوق تا ساعت ۴ بود که نخوابیده بودم این یعنی بزرگترین موهبت ♥️فقط خواستم تغییر کنم خداوند دنیا رو به پای من ریخت شما هم بخواین تا خدا دنیا رو به پای شما بریزه♥️
 3. جمعه, 25 دسامبر 2020 23:52
  با سلام و وقت بخیرمن یکی از شرکت کنندگان دوره ی ۲۱ روزه شکرگزاری هستم و میخوام بگم که این دوره بینظیر بود. حس و حال فوق العاده ای رو در طول این دوره و حتی پس از این دوره دارم تجربه میکنم. علاوه بر تغییرات مالی و احساسی که برای من اتفاق افتادن مثل بیشتر شدن پیشنهادات شغلیم در زمینه ی فعالیت من- افزایش دریافت مالی - تغییر رفتار اطرافیانم با من - تغییر حس و حال و سطح انرزی من در طول روز - نزدیک تر شدن به ایده آل های زندگی مشترک و ... مهم ترین چیز برای من تغییر نگرش من نسبت به اتفاقات اطرافم بود. به لطف تمرینات عملی و تکنیک های استاد عزیز جناب آقای ایرانزاد من یاد گرفتم که چطور به نیمه ی پر لیوان توجه داشته باشم و از آنچه که دارم لذت ببرم و تبدیل بشم به یک فرد حسن جو و بهترین هارو ببینم. بدون اغراق عرض میکنم که با دیدن خوبی ها و توجه کردن به آنها تعدادشون در زندگی شما بیشتر خواهد شد و این یعنی خوبی زندگی شمارو فرا خواهد گرفت.بینهایت سپاسگزار شما هستم استاد جان
 4. شنبه, 26 دسامبر 2020 07:54
  ضمن عرض سلام و دست مریزاد خدمت استاد عزیز و دوستان همراه و همدل بینهایت خدارو شاکرم که فرصتی برای حضور در این دوره بینظیر و بسیار بسیار تاثیرگزار و کاربردی که علاوه بر ایجاد تحولات در حوزه روابط مالی و عاطفی تاثیر بسیار شگرفی در روابط با معبود یکتا و پی بردن به اهمیت لحظه لحظه فرصت حیات روی زمین زیبا  داشته رو نصیبمون کرد .
  بطور قطع میتونم بگم  بعد از این دوره چه از لحاظ احساسی و‌ چه از نظر سطح تفکر و روابط مالی و خانوادگی با قبل از این دوره قابل قیاس نیستم و بابت این از خداوند متعال سپاسگزارم .
  امیدوارم به شخصه بتونم نهایت استفاده رو از آموزه های بینهایت تاثیرگزار و عالیتون ببرم .
 5. شنبه, 26 دسامبر 2020 15:08
  دوره بزرگراه خوشبختی
  واقعا دوره ای که راههای خوشبختی را یکی یکی با فصل های زیبایش به رویمان می گشاید
  که اولین فصلش شکرگزاری است و چه فصل زیبایی !!!
  همانند بهار که زیباییهای طبیعت و خداوند و انسان و حیاتش را یکی پس از دیگری برایمان نشان می دهد گویی تا حالا چشم داشتیم اما نمیدیدیم گوش داشتیم اما نمی شنیدیم دل داشتیم اما احساسش نمی کردیم، نعمتهای بیشماری داشتیم اما خبرنداشتیم و فکر میکردیم طبیعیست
  چه هاداشتیم و نمی دانستیم
  قدرشناسی و قدردانی را به ما یاد میدهید و عشق و سپاسگزاری را مثه خون در رگهایمان جاری میکنید
   خدا به راحت ترین راه نعمت هایش را برایت سرازیر کند
  لبخندی به ازای هر حرف در لبانت نقش ببندد
  شادی به ازای هر مهر در دلت بنشیند
  خوشبختی به ازای هر ثانیه در زندگی ات جاری شود
  🌷الهی آمین 🌷
   
   
   
 6. یکشنبه, 27 دسامبر 2020 11:57
  بنام خدا با عرض سلام خدمت استاد عزیز.با شرکت در دوره ۲۱روزه شکرگزاری زندگی برایم بار دیگر معنا شد از هر جهت آسانی وارد زندگیم شده یکی از مهمترین اتفاقی که افتاده و زندگیم کاملا دگرگون شده درک معنی توکل بر خداست.از اون روز به هیچ کس و هیچ چیز به غیر از خدا دیگه توکل نکردم و این یعنی خود خوشبختی و برایم یک ثروت بینهایتی حساب میشه.با شکرگزاری در هر ثانیه از زندگیم خدا رو همراه خودم میبینم در یک کلام با هر ثانیه از زندگیم با عشق زندگی میکنم و این رو مدیون آموزه های استاد عزیزم آقای ایرانزاد هستم.
 7. یکشنبه, 27 دسامبر 2020 15:05
  به نام خالق هستی
  سلام دوستان عزیز و هم همداران گرامی.
  گزارشی بعد از شرکت در سمینار بک و همچنین در حین گذراندن دوره ی 21روزه ی شکر گزاری موفقیت هایی در زمینه ی مالی،سلامتی و روابط عالب که دریافت کرده ام خدمتتان عرض مینمایم.
  در زمینه مالی،در حدود نزدیک به 8سال بود خانه مادری بنده به فروش نمیرفت در حین انجام تمرینات فروخته شد.
  وامی از طرف اداره میخواستیم حدود 7,8ماهی بود که امروز و فردا میکردند دراین ایام به دستمان رسید.
  پولی برای خرید گوشی جدید برای همسرم و همچنین مداد رنگی خاص برای نقاشی دخترم نداشتیم به لطف خدا به صورت هدیه در حبن انجام تمرینات به دستمان رسید خدایا شکرت.
  در زمینه ی سلامتی پاشنه پای سمت چپم که قادر نبودم از شدت دردبه زمین بگذارم بهبود یافت،دنبال دکتر برای کاهش وزن میگشتم که به صورت خارقالعاده با یک پیامک پیدا شد و در این چند مدت احساس سبکی میکنم و به تناسب اندام میرسم.
  در زمینه روابط که قبلا با همسرم رابطه ی خوبی نداشتم و همچنین روابطمون با فامیل و آشنا و حتی همسایگان نیز روز بهروز عالی ت میشه و روابط دخترم با دوستانش که قطع شده بود عالی تر شده.
  خدایا بابت نعمت های بی نظيرت بالاخص استاد گرامی را که در سر راه زندگی ما قرار داری میلیارد ها مرتبه شکر
 8. یکشنبه, 27 دسامبر 2020 22:04
  با عرض سلام خدمت دوستان گرامی و استاد عزیزم وقت همگی بخیر باشه🌹 میخواستم یک گزارش کلی از شرکت در این دوره ۲۱ روزه شکرگزاری بدم خدمتتون. استاد من از وقتی با شما آشنا شدم به سمینارها تون اومدم و کتاب تون رو خوندم زندگیم روز به روز در حال تغییر بود ولی خب دوره ۲۱ روزه شکر گذاری بود که باعث شد من همه این تغییرات را ببینم و شکرگزار لحظه به لحظه زندگیم باشم. چی بگم از معجزات این دوره شکرگذاری از تغییر و تحولات درونی که ایجاد کرده من را از فردی ناسپاس جاهل ناامید تبدیل به فردی سپاسگزار و شاکر کرده تبدیل به فردی آرام کرده معجزه‌ای در زندگیم رخ داده به اسم آرامش به اسم خوشبختی که نمیتونم توصیفش کنم و با هیچ چیز تو دنیا هم عوض نمیکنم. و من یاد گرفتم که سرنوشت زندگیم فقط دست خودم هست و من میتونم با تغییر خودم باور هام،احساسم و نوع نگاهم به جهان هستی زندگیم رو تغییر بدم 🌹🌹🌹🌹 یکی از بزرگ‌ترین تغییراتی که در من به وجود آمد تغییر در سلامتیم بود این بود که من دیسک کمر شدیدی داشتم که نه قابل عمل بود و نه حتی با دارو دردش کم میشد و دکترم بهم گفته بود که باید تا آخر عمر این درد و تحمل کنی و نباید فعالیت کنی و..... ولی از وقتی من شکرگزاری را شروع کردم هر فعالیت که دلم میخواد رو میتونم انجام بدم ساعت میتونم بشینم کار کنم پیاده روی کنم دردی را هم احساس نمی کنم کلا درد کمرم از بین رفته و حالم احساسم کاملاً عالیه🙏🏻 و این رو مدیون آموزه‌های شما هستم استاد عزیزم ممنونم ازتون 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🌹🌹🌹 درمورد شغلی هم گزارشی بدم استاد من دوسال بود می خواستم که یک شغل را شروع کنم ولی خوب امکانش را نداشتم از شروع دوره من کارم را شروع کردم کلی مشتری داشتم و کلی هم پیشنهاد شغلی برام اومده که به عنوان مربی گری در حوزه کاری خودم بتونم فعالیت کنم خیلی برای من عالیه در مورد روابط ما با دیگران و رابطه دیگران با منم که خیلی بهتر شده هرجا میریم یه تعریف خوبی حرف خوبی پیشنهاد کاری خوب می گیرم... و یه نکته بسیار جالب من از شروع دوره کلی هدیه دریافت کردم از طرف اطرافیانم و جهان هستی که خیلی برام با ارزش هستند🥰 اگه بخوام براتون بگم در این دوره ۲۱ روزه شکرگزاری مسیر جدیدی از زندگی برام باز شده و من هر روز روز به روز پیشرفت می کنم که از لحاظ سلامتی مالی شغلی روابط.... در هر لحظه احساس می‌کنم در حال پیشرفت هستم و این رو صادقانه و از ته دلم میگم همه این اتفاقات زندگیم رو همه معجزات زندگیم رو مدیون آموزش های بی نظیر شما هستم استاد عزیزم ممنونم ازتون پایدار باشید🙏🏻🌹
 9. دوشنبه, 28 دسامبر 2020 07:11
  سلام من از شرکت کنندگان دوره 21 روزه شکرگزاری هستم.
  دوره بسیار زیبا و بی نظیری بود. من دو سالی هست که در دوره های استاد ایران زاد عزیز شرکت میکنم و هر بار دوره هاشون جذاب تر و تاثیر گذار تر بود و این بار هم مثل همیشه کلی ذوق کردیم و کلی نتایج بهتر و بیشتر. من به شخصه زیاد دنبال انگیزه پولی نبودم و میخواستم حالم عالی باشه و خدا رو بیشتر حس کنم. و اونی که میخواستم و شاید خیلی بیشتر از تصورم اتفاق افتاد و چشممو بیشتر باز کرد. ولی نتایج مادی و خوبش هم خیلی عالی بود. من یک مجوزی برای شغلم لازم داشتم که حدود 2-3 ماه روال اداری داشت و 25 میلیون ضمانت بانکی میخواست و حدود 2-3 میلیون هم هزینه خرید تجهیزات و.. برا تایید یکی از ادارات بود که خیلی حالب بود با تغییرات قوانین و یک سری اتفاقات برا من همشون حل شد درحالی که برای دیگر متقاضیان این اتفاق نیافتاده بود. و در کمتر از 1 هفته مجوزم صادر شد. با دو ماه و 28 میلیون تخفیف.
  من دو سال پیش دریافت مالیم و قراردادهام در حد 1 میلیون تومان بود اما با اجرای اصولی که استاد در دوره های خودشون میگفتن و مشاوره ها و سوال جواب هایی که در گروه ها و پیج خودشون برامون داشتن خیلی کمک کردن و تونستم این عدد رو به 10-13 میلیون برسونم و در این دوره 21روز شکر گزاری بالاترین قرارداد طول عمرم رو به مبلغ 85 میلیون تومان عقد کردیم. و بابت این همه رشد از خدا و استاد ایران زاد عزیز که قوانین عادلانه خدا رو برامون آموختن سپاسگزارم.
   
 10. دوشنبه, 28 دسامبر 2020 07:17
   
  تازه یک مشتری داشتیم سال پیش یک کاری براشون انجام دادیم و پیگیر بودیم پولمونو واریز نکردند دیگه ماهم پیگیر نشدیم که شاید ندارن و ...در طول این دوره شکر گزاری بدون اینکه من تماس بگیرم خودشون یادشون افتاده بود و تماس گرفتن و عذرخواهی کردن و شماره کارت خواستن برای واریز کردن و واریز کردند. اگه این اتفاقات یک بار باشه شاید بشه اسم شانس روش گذاشت اما وقتی همه هستی دست به دست میدن که به تو زندگی ببخشند، تورو به خواسته هات برسونن تورو خوشحال کنن به مسیرت جدی تر و مطمعن تر می شوی. شاید این اعداد و نتایج دنیای واقعیت قابل لمس باشه برای دوستان اما واقعا حال خوبم که نمیشه راحت بیان کرد برام ارزشش خیلی بیشتر از این هدایاس. از استاد ایران زاد عزیز بینهایت سپاسگزارم، که به این زیبایی دست ما رو گرفتند و بردند در دل زندگی و خدا رو در تک تک نعمتهاش به ما یاد آور شدند. به قدری زیبا که یهو چشم باز کردیم دیدیم خدا همه وجودمونو گرفته و زندگیمون سراسر عشق شده. دارم از کیبوردی که این متن رو به راحتی تایپ میکنه تشکر میکنم از انگشتام و ذهن بی نظیرم و خدایی که به زیبایی در تک تک نفسهایم حضور دارد. زندگیتون سرشار از حس حضور الهی
 11. دوشنبه, 28 دسامبر 2020 09:25
  بنام خالق یکتا 
  با عرض سلام خدمت استاد گرامی و دوستان عزیز 
  من با شرکت در دوره ۲۱روزه شکرگزاری، که یک دوره بی نظیری بود تغییر و تحولات بسیاری در زندگیم ایجاد شده و مهمتر از همه تغییرات اینکه در لحظه لحظه زندگیم حضور خالق یکتا را حس میکنم، و نعمت‌هایش را میبینم و بخاطر تک تک سلولهایم و آفرینش کل هستی که با عشق و بخاطر ما خلق کرده سپاسگزاری میکنم.
  در این دوره متوجه شدم برای تغییر در زندگیم باید از درون خود شروع کنم نه اینکه دنبال شرایط و موقعیتهای بیرونی باشم.حالا میدانم اگر به منبع و هویت الهی ام نزدیک شوم و فقط خدا رو داشته باشم به لطف و موهبتش به هر آنچه میخواهم دست خواهم یافت. 
  نتیجه این تغییر افکار، آرامشی وصف نشدنی است که خوشبختی و عشق را درزندگیم جاری کرد.
  این حس عالیه ، آرامش و باخدا بودن مرا به ثروتمندترین فرد دنیا تبدیل کرده است و بخاطر این حال خوبم شکرگزار خدای بی همتا بوده و این را مدیون آموزه های بی نظیر استاد بزرگوار جناب آقای ایرانزاد می‌باشم و بی نهایت سپاسگزارشان هستم .
  موفق و سربلند باشید.
   
   
   
 12. دوشنبه, 28 دسامبر 2020 14:55
  سلام‌.دوره شکر گذاری برای من نورانی شدن جاهای تاریک زندگیم در گذشته ،حال و آینده بود.
  گویا خسوفی در دیدگاهم روی داده بود و عاملی مانع دیده شدن نعمتها و موهبتهای زندگیم شده بود.دوره شکر گذاری منو به دیدن و شاکر بودن سوق داد‌.
  دوره شکر گذاری به من دید توحیدی داد ،شاکر بودن در لحظه به لحظه اتفاقات زندگیم و دیدن تمام نعمتهایی که تاکنون ندیده بودم .
  دوره شکر گذاری را من مانند پیدا کردن گنج بی پایان می دانم که بجز نتایج  عالی مادی و روابط و سرازیر شدن خیر در هر اموری بزرگترین نتیجه آن تثبیت در حس عالی و بمب انرژی بودن است.
  با تشکر از استاد ایرانزاد عزیز به خاطر برگذاری این دوره ارزشمند.
   
 13. سه شنبه, 29 دسامبر 2020 05:19
  با سلام و احترام خدمت همه عزیزان. بنده قبل از شرکت در دوره 21 روزه شکرگزاری تا جایی که یادم می افتاد نسبت به امکانات خودم و نعمت های خداوند شکرگزاری می کردم ولی به صورت عملی و اینکه هر لحظه و با هر نفس کشیدنم این حس شکرگزاری رو داشته باشم اینطور نبود یا هر وقت به گذشته رجوع می کردم همیشه نیمه های خالی زندگی رو میدیدم و هی می گفتم ای کاش فلان چیز رو انجام میدادم یا چرا این قضیه اینطوری شد و اصلا نعمت ها و جنبه های مثبت اتفاقات رو نمیدیم، ولی در این دوره 21 روزه شکرگزاری با استفاده از راهنمایی ها و آموزه های استاد رضا ایرانزاد من به گذشته خودم  رجوع کردم و همه اتفاقاتی که در گذشته برام اتفاق افتاده بود رو مرور کردم و در کمال تعجب اینبار فقط نکات مثبت و خوب اون جریانات رو میدیدم و بابت تک تک اون اتفاقات شکرگزاری می کردم و دیگه حس بد و نگران کننده نسبت به اونها نداشتم و متوجه شدم که چقدر نعمت های بی نهایتی در زندگی من وجود داشته و من اصلا اون هارو نمیدیدم . در این دوره با وفور نعمت روبرو شدم تا جایی که برای شکرگزاری تک تک آنها واقعا وقت کم می آوردم و اگه بخوایم برای نعمت هایی که الان در زندگیمون جاری هیست شکرگزاری کنیم باید تا آخر عمرمون فقط شکرگزاری کنیم. در این دوره یک حس آرامش قلبی به من دست داد که انگار یک بچه شیرخواره در آغوش گرم مادر خود احساس امنیت می کنه. برای هر نفسی که میکشم برای هر یک ریالی که وارد زندگیم میشه و خرج میکنم از خداوند سپاسگزاری میکنم چون در این دوره متوجه شدم همه این ها نعمتی است از جانب خداوند متعال تا من بیشتر نعمت هارو ببینم و این نعمت ها بیشتر و بیشتر در زندگی من جاری بشن، در واقع من متوجه شدم چرا در قرآن خداوند اینقدر تاکید بر شکرگزاری کرده و فرموده به همه آنچه خلق کرده ام فکر کنید و نسبت به اونها شکرگزار باشید. در این دوره بیشتر به عدالت پروردگار پی بردم و فهمیدم که صد در صد مسئول زندگی خودم هستم ،من با افکار و باورهایم و نسبت به میزان دیدن نعمت ها و شکرگزاری به اونها و با بالا بردن سطح ارتعاش وجودی خودم و نزدیک کردن این سطح ارتعاش به ارتعاش منبع  ، نعمت ها رو در زندگی خودم جاری میکنم و این یه حس فوق العاده هست. خدا رو شکر به خاطر فرصت حضور در این دوره بی نظیر و به خاطر آشنایی با استاد ایرانزاد بزرگوار.
 14. شنبه, 02 ژانویه 2021 20:13
  بنام خدا سلام.گزارشی درباره شرکت در دوره ۲۱روزه شکر گزاری دارم یک تغییر اساسی در زندگیم افتاده یعنی پایه زندگیم کلا عوض شده و اونم اینه که من دیگه به گذشته نمی‌رم یعنی گذشته ای که برام همیشه یک حسرت بوددیگه معنیشو از دست داده.من اینو فهمیدم که تغییر سرنوشت هیچ کسی دست کسی نیست الا خودش و این تغییر رو از درون باید شروع کرد.یک آرامشی در زندگیم برقرار شده که حد و مرز ندارد.با لطف الهی توانسته ام زندگیم رو بطور آگاهانه دستم بگیرم و لحظه به لحظه زندگیم پر شده از شکرگزاری💐از استاد ایرانزاد عزیز نهایت تشکر رو دارم بابت آموزه های نابتون و خدارو شاکرم که در محضر استادفرهیخته ای چون شما شاگردی میکنم.پایدار باشید

رضا ایران زاد خیابان

سخنران، نویسنده،آموزگارکوچ فردی و شغلی